هتل البرز لاهیجان

هتل سه ستاره

 در لاهیجان تبلیغ قصد معرفی یکی از بهترین هتل های لاهیجان را داریم لطفا با ما همراه شوید.

هتل سه ستاره و مجموعه تالار های البرز، واقع در لاهیجان – دامنه سلسله جبال البرز –  نه تنها بزرگترین هتل در منطقه به شمار می آید، بلکه به جهات گوناگون منحصر بفردترین است.

ساختمان غربی و شرقی هتل که به ترتیب طی سالهای ۱۳۹۲ و ۱۳۸۶ به بهره برداری رسیده است، با مجموع ۳۰ باب اتاق و سوئیت های مجهز به تمامی امکانات رفاهی و ارتباطی، سالن های برگزاری همایش ها و اجتماعات شغلی و خانوادگی با ظرفیت های متفاوت، رستوران های لوکس سنتی و مدرن با منوهای غذایی متنوع، به همراه بهره مندی از نیروهای جوان و مجرب صنعت هتلداری تنها بخشی از وجه تمایز هتل البرز با سایر مراکز اقامتی و پذیرایی فعال در منطقه است.

اجرای موسیقی زنده در روزهای پنج شنبه و جمعه و اعیاد خاص با مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط هنرمندان مطرح استان گیلان، خاطره ماندگاری را برای همه میهمانان محترم این هتل رقم می زند.

تلاش ها و اقدامات اثربخش سال های اخیر این هتل در عرصه استانداردسازی خدمات، بازسازی و بهینه سازی مداوم اتاقها، سوئیت ها، سالن های برگزاری همایش ها و رستورانها، اهتمام ویژه به آموزش ضمن خدمت کارکنان با هدف ارائه خدمات مطابق با استانداردهای روز به میهمانان از جمله امتیازات ویژه هتل البرز در مقایسه با دیگر هتلها است.

شماره تماس هتل البرز لاهیجان : ۵ – ۴۲۴۲۶۸۵۰ – ۰۱۳ 

لطفا تجربیات و نظرات خود را در رابطه با هتل البرز با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید
  • chat
    یک نظر اضافه کنید
    Call Now Buttonتماس برای ثبت آگهی