تبلیغات در سایتهای پربازدید

تبلیغات در سایت های پر بازدید

امروزه اگر نگاهی به در و دیوار شهرمان بیاندازیم خواهیم دید در سرتاسر شهر تعداد بسیار زیادی تابلوهای تبلیغاتی, آگهی ها ,بنرها و برچسب ها و… به چشم می خورد اما با توجه به رشد روز افزون این مدل از تبلیغات می توان گفت که روز به روز این نوع از تبلیغات سنتی , کارایی خود را از دست میدهند و در مقابل ظرف چند سال اخیر تبلیغات اینترنتی جایگاه خود را پیدا کرده و سهم بیشتری از بازار را ازآن خود میکند.
معرفی کالا و خدمات از طریق تبلیغات سنتی و به روش هایی همچون هدایای تبلیغاتی (مثل خودکار، تقویم سال نو، کلاه و لیوان) دیگر چندان مفید نیست. این روش های قدیمی، بسیار هزینه بر است و در اختیار افراد معدودی نیز قرار میگیرند که یا از قبل با کالا و خدمات شما آشنا هستند و یا چندان اهمیتی برای شرکت و خدمات شما قائل نیستند!!
از طرف دیگر هم بازاریابی سنتی و استفاده از شیوه های قدیمی تبلیغ نظیر استفاده از تلویزیون، رادیو، روزنامه، مجلات و مانند آن اندک اندک تاثیر خود را از دست میدهند. این در حالی است که «اینترنت» با توجه به وسعت ، کارایی های مختلف و استفاده روزمره تقریبا تمامی مردم، از جایگاه ممتازی در حوزه تبلیغات آنلاین برخوردار است.
تبلیغات چاپی سنتی، هزینه های هنگفتی برای طراحی تبلیغ برای هر نوع فروش و خدمات، هزینه ی چاپ و نشر، و انبار کردن این بسته های تبلیغ متحمل می شود. به علاوه، هزینه ی پخش و انتشار این تبلیغات نیز باید در نظر گرفته شود؛ هزینه ی کار جمع آوری اجناس، حمل و نقل برای تحویل تبلیغات چاپ شده، و … .
در شرایط فعلی و باتوجه به توضیحات ذکر شده، تبلیغات اینترنتی میتواند با توجه به بازدهی بالا و هزینه پایین جایگزین مناسبی نسبت به تبلیغات سنتی و سایر انواع تبلیغات قدیمی باشد.


تبلیغات بنری در وب سایت های پربازدید


تبلیغات بنری معمولا در صفحات با محتوای مرتبط و گاها در تمامی صفحات وب مرتبط و غیر مرتبط به منظور معرفی برند به تمامی مخاطبان قرار داده می شود.


مزایای تبلیغات در سایت های پر بازدید


به گفته کارشناسان تبلیغات و بازاریابی ، تبلیغات بنری در ذهن بازدید کننده می ماند و اثر مهمی بر تصمیمات خرید وی و یا استفاده از خدمات شما می گذارد ، به گونه ای که هنگام خرید ، اولین برندی که به ذهنش میرسد ، برند دیده شده در تبلیغات است فقط کافیست تا آنها بنر شما را ببینید و برای چند لحظه به آن خیره شوند !‌
شما در تبلیغات خود ،‌ محدود به استفاده از تنها یک تصویر ثابت نیستید !‌ و میتوانید از انیمیشن ها (تصاویر فلش و گیفت)در بنرهای خود استفاده کنید تا یک تصویر ماندگار را در ذهن کاربر ایجاد کرده باشید.
 
ما در لاهیجان تبلیغ به دیده شدن هرچه بیشتر شما در بستر اینترنت کمک میکنیم

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه